Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biskup drohiczyński Antoni Dydycz bredzi !

Utworzony przez Quo vadis Kościele ., 24 marca 2013 r. o 12:35
Do " Maniusia" i  "Łowcy skór" Mądrzy ludzie nie używają inwektyw, operują jedynie argumentami. Poza tym sekta pisowska i jej zwolennicy przestrzegają Ewangeli,i mienią się żarliwymi chrzścijanami, prawda to czy fausz?  Podkreślam jeszcze raz, sekta pisowska z /niestety/ chorym Kaczyńskim to dramat dla Polski i Polaków.  Próbkę ich rządów mieliśmy przed kilkoma laty. Gdzie wówczas byliście?  Ja byłem blisko nich, znam jakość rządzenia,znam poczynania czołówki, znam efekty.  Nie operujcie epitetami "mądrzy" ludzie, nie jestem żydem /choć to żadna ujma/, nie jestem komuchem /wielu z nich to  światli ludzie/. Poza tym wyraźnie napisałem, dla Polski, każda inna opcja będzie lepsza od  pis-u. Popatrzcie także na działaczy tej sekty, w tym np na Piotra Dudę i solidarność. To oni, związkowcy,  razwalają kolejne zakłady pracy, poprzez swoje żądania, chociażby PKS-y.      Pozdrawiam was "mądrzy" i zaślepieni ludzie.
Wiesz CYCU, jak można nie prać w ciebie samymi epitetami,skoro jesteś taki tępy na przyswajanie wiedzy. Uważasz że każda opcja poza za PISem,skoro tak , to co te czerwone zjeby dobrego zrobili przez 6-lat swojego niczym nie zakłóconego rządzenia, mając, większość w sejmie i swojego czerwonego prezydenta ? Pewnie uważasz to za sukces że wydłużyli wiek emerytalny,czy wszechobecną korupcję,nepotyzm,czy wieczne okradanie tego kraju przez tych komuchów w postaci zaje.bistych nagród,premii czy odpraw,a o kompromitujących wyrokach sądowych np. za zbrodnie komunistyczne to już nawet nie piszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Polaka!   Polaku czy ty jesteś naprawdę Polakiem? Twoje myślenie, nie warte splunięcia! Dzięki takim jak ty... mamy niepolskość w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do " Maniusia" i  "Łowcy skór" Mądrzy ludzie nie używają inwektyw, operują jedynie argumentami. Poza tym sekta pisowska i jej zwolennicy przestrzegają Ewangeli,i mienią się żarliwymi chrzścijanami, prawda to czy fausz?  Podkreślam jeszcze raz, sekta pisowska z /niestety/ chorym Kaczyńskim to dramat dla Polski i Polaków.  Próbkę ich rządów mieliśmy przed kilkoma laty. Gdzie wówczas byliście?  Ja byłem blisko nich, znam jakość rządzenia,znam poczynania czołówki, znam efekty.  Nie operujcie epitetami "mądrzy" ludzie, nie jestem żydem /choć to żadna ujma/, nie jestem komuchem /wielu z nich to  światli ludzie/. Poza tym wyraźnie napisałem, dla Polski, każda inna opcja będzie lepsza od  pis-u. Popatrzcie także na działaczy tej sekty, w tym np na Piotra Dudę i solidarność. To oni, związkowcy,  razwalają kolejne zakłady pracy, poprzez swoje żądania, chociażby PKS-y.      Pozdrawiam was "mądrzy" i zaślepieni ludzie.
Polakiem,jesteś czy chciałbyś dopiero być !!! Ładne słowiańskie nazwisko dzisiaj przybrać to nie żaden problem, trzeba tylko zrezygnować z jarmułki i pekaesów,i w mieszać się w tłum !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polakiem,jesteś czy chciałbyś dopiero być !!! Ładne słowiańskie nazwisko dzisiaj przybrać to nie żaden problem, trzeba tylko zrezygnować z jarmułki i pekaesów,i w mieszać się w tłum !!
    Człowiek prawy, nigdy nie zmienia swego nazwiska! On powinien zachować swój rodowód. Wyjątek może stanowić, gdy nazwisko jest samo w sobie obraźliwe np. Sral, Dupniak, Popijantus... z takimi nazwiskami przyszło mi zetknąć się w szkole średniej. Ale to nie jest problemem! Liczy się zawsze człowiek, a nie nazwisko! Ci co nazwiska pozmieniali, a znamy ich doskonale, co przed nami Polakami chcą ukryć? No co???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowcy nie zmieniają nazwisk! Nazwiska zmienia lewica!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek prawy, nigdy nie zmienia swego nazwiska! On powinien zachować swój rodowód. Wyjątek może stanowić, gdy nazwisko jest samo w sobie obraźliwe np. Sral, Dupniak, Popijantus... z takimi nazwiskami przyszło mi zetknąć się w szkole średniej. Ale to nie jest problemem! Liczy się zawsze człowiek, a nie nazwisko! Ci co nazwiska pozmieniali, a znamy ich doskonale, co przed nami Polakami chcą ukryć? No co???
No właśnie !  pekaesy i jarmułki !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowcy nie zmieniają nazwisk! Nazwiska zmienia lewica!!!
Na lewicy na kilo żyda jest 88 dkg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na lewicy na kilo żyda jest 88 dkg.
JUDE ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie !  pekaesy i jarmułki !!
JUDE ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowcy nie zmieniają nazwisk! Nazwiska zmienia lewica!!!
JUDE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek prawy, nigdy nie zmienia swego nazwiska! On powinien zachować swój rodowód. Wyjątek może stanowić, gdy nazwisko jest samo w sobie obraźliwe np. Sral, Dupniak, Popijantus... z takimi nazwiskami przyszło mi zetknąć się w szkole średniej. Ale to nie jest problemem! Liczy się zawsze człowiek, a nie nazwisko! Ci co nazwiska pozmieniali, a znamy ich doskonale, co przed nami Polakami chcą ukryć? No co???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleś się już barani łbie zakręcił.  bu,ha,ha,ha  styki puściły ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety w naszej  MILICJI 73% osobnika to tylko takie KNURY , dlatego taka skuteczność !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy ludzie TUSKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bu,ha,ha  RAMBO  TUSKowej POlicji, i to wszystko Qurwa z naszych pieniędzy !!!  Ludzie nie dajcie się dymać !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego buhaja ocean wyrzucił w okolicach USTKI , a za nim walizkę szmalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iphone 5 cases kate spade, iphone 5 cases speck, iphone 5 wallet case, iphone 5 aluminum cases, iphone 5 cases brands, iphone 5 cases card holder, iphone 5 case kate spade, iphone 5 cases credit card holder, iphone 5 case cheap, iphone 5 cases cute, iphone 5 case designer, iphone 5 cases durable, iphone 5 case element, iphone 5 cases holds credit cards, iphone 5 cases japan, iphone 5 cases korea, iphone 5 case kickstand, iphone 5 cases louis vuitton, iphone 5 cases switcheasy, iphone 5 cases silicone, iphone 5 cases michael kors, real chanel iphone 5 case, chanel iphone 5 wallet case, chanel iphone 5 case authentic, coco chanel iphone 5 case, chanel iphone 5 case australia, chanel bling iphone 5 case, buy chanel iphone 5 case, cheap chanel iphone 5 case, candy chanel iphone 5 case, etsy chanel iphone 5 case, fake chanel iphone 5 case, genuine iphone 5 chanel leater case, chanel iphone 5 hard case, chanel logo iphone 5 case, melting chanel iphone 5 case, iphone 5 chanel quilted case, replica chanel iphone 5 case, chanel iphone 5 case uk, chanel iphone 5 case us, chanel iphone 5 Wallet case, buy chanel iphone 5 credit card case, buy chanel iphone 5 card holder case  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam emerytury 750 pln, TUSKU jak żyć ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...